Uurrooster

Scroll naar onder om de verschillende sporthal locaties te vinden: Berkenbos, Eversel, Heusden en Bolderberg.

Sporthal Berkenbos
  Maandag 17.00u - 18.00u BV1   Seniorengym (in Hal 1)   Meykens Karolien
  19.00u - 20.00u BD1   Dans  +10 jarigen 2008 t.e.m. 2005 

Jacobs Natascha
Van De Velde Nick
Als vervanger

  20.00u - 21.00u BV2   Netbal Dames Vanaf 18 jaar.  ///
  Dinsdag 17.00u - 18.00u BD2   Dans   -10 jarigen 2013 t.e.m. 2009 Bilir Birgül
  18.00u - 19.00u BD3   Dans   +13 jarigen 2005 t.e.m. 2001  Gallucci Erika
Van De Velde Nick
Als vervanger
  19.00u - 20.00u BD4   Dans   +17 jarigen 2001 en ouder Gallucci Erika
Van De Velde Nick
Als vervanger
  Woensdag 14.45u - 15.45u BR1   Kleuterturnen met Multimove 2016 t.e.m. 2013 Cruts Elien
Cruts Lotte
  14.45u - 15.45u BR2   Recreatieturnen 1, 2 en 3de leerjaar 2012 t.e.m. 2010 Achten Laura
Kenis Bo
Romero Laura
  16.00u - 17.30u BR3   Recreatieturnen 4, 5 en 6de leerjaar + middelbaar 2009 en ouder  Achten Laura of Jolien
Kenis Bo
Romero Laura
 Donderdag  20.00u - 21.00u BV3   Zumba® Alle leeftijden Vermaelen Karen
  Vrijdag 20.30u - 22.00u BV4   Gymvolley voor mannen Vanaf 18 jaar. ///
  Zaterdag 09.30u - 10.30u  BR4   Kleuterturnen met multimove 2016 t.e.m. 2014   Cruts Elien
Schreurs Jolisa
Nullens Nel
  09.30u - 10.30u  BR5   Recreatieturnen vanaf 3de kleuter + 1ste en 2de leerjaar  2013 t.e.m. 2011  Paulussen Kathleen
Romero Laura
Bams Amber
  10.30u - 12.00u  BR6   Recreatieturnen 3, 4, 5 en 6de leerjaar + middelbaar. 2010 en ouder  Paulussen Kathleen
Steegmans Yana
Schreurs Jolisa 
     Sporthal Eversel
  Woensdag 17.00u - 18.00u ER1   Geannuleerd  - kleuterturnen met multimove  2016 t.e.m. 2013      /     
    /     
  Zaterdag 09.30u - 10.30u ER2   Kleuterturnen met multimove + 1ste leerjaar. 2016 t.e.m. 2012  Vandebroek Valerie
    De Jonghe Justine  
  10.30u - 12.00u  ER3   Recreatieturnen  2de tot 6de leerjaar 2011 t.e.m. 2007 Vandebroek Valerie
     De Jonghe Justine    
Sporthal Heusden     
  Maandag 17.00u - 18.00u HR1   Kleuterturnen met multimove + 1ste leerjaar 2016 t.e.m. 2012   Gabriëls Nadine
Michels Kimberly
  18.00u - 19.15u HR2   Recreatieturnen vanaf 1ste leerjaar 2012 en ouder Gabriëls Nadine
Geybels Joyce
  18.00u - 19.15u HR3   Trampoline vanaf 1ste leerjaar 2012 en ouder Michels Kimberly
  Woensdag 16.30u - 18.15u HR4   Tumbling vanaf 1ste leerjaar 2012 en ouder  Gabriëls Nadine
Michels Kimberly
Geybels Joyce
  Vrijdag 17.00u - 19.00u HR5   Nieuw - Recreaturnen voor + 12 jarigen 2006 en ouder Vogels Lieze
  Zaterdag 09.15u - 10.15u HR6   Kleuterturnen met multimove 2016 t.e.m. 2013 Vogels Lieze
Michels Kimberly
Geybels Joyce
  10.15u - 11.30u HR7   Recreatieturnen vanaf 1ste leerjaar 2012 en ouder Vogels Lieze
Michels Kimberly
Geybels Joyce
  11.30u - 13.00u HR8   Trampoline vanaf 1ste leerjaar 2012 en ouder Vogels Lieze
Cruts Lotte
Sporthal Bolderberg
  Dinsdag 17.00u - 18.00u BOR1   Nieuw - Kleuterturnen met multimove 2015 t.e.m. 2013 Michels Kimberly
Krammerhoffer Yana
                                                                                                   Sporthal Boekt
  Maandag 18.15u - 19.15u BKD1   Nieuw - Hip-Hop Dans +12 jaar 2006 t.e.m. 1999 De Trane Yuri
  19.15u - 20.45u BKD2   Nieuw - Hip-Hop Dans +20 jaar 1998 en ouder De Trane Yuri