Uurrooster 2022-2023

Klik hier om online in te schrijven voor lessen in Heusden-Zolder

Scroll naar onder om de verschillende sporthal locaties te vinden: (Rode balk: "Locatie en uitrusting")
In Heusden-Zolder zijn we actief in: Berkenbos, Eversel, Heusden² en Bolderberg en in de gemeente As in de sporhtal van As.

(Klik hier voo de info lidgelden, of via: Algemeen/Lidgeld)

Sporthal Berkenbos
  Maandag 17.00u - 18.00u BV01   Seniorengym  => Werkt met beurtenkaarten.                    (in Hal 1) 1982  en  ouder  Achten Laura
  20.00u - 21.00u BV02   Netbal Dames                                                                 (in Hal 1) Alle leeftijden //////
  Woensdag 14.45u - 15.45u BR01   Kleuterturnen met  Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
Plessers Jens
  14.45u - 15.45u BR02   Recreaturnen 1, 2 en 3de leerjaar met Gymstars 2014 - - - 2016 Soeffers Sharon
+ hulptrainers
  16.00u - 17.30u BR03   Recreaturnen 4, 5 en 6de leerjaar met Gymstars     (in Hal 1) 2010 - - - 2014 Soefers Sharon
Plessers Jens
  Zaterdag 09.30u - 10.30u  BR04   Kleuterturnen met Kidies & Multimove                     (in Hal 1) 2017 - - - 2020 Lotte Cruts

  09.30u - 10.30u  BR05   Recreaturnen 1, 2 en 3de leerjaar met Gymstars 2014 - - - 2016 Geusens Kaat

  10.30u - 12.00u  BR06   Recreaturnen 4, 5 en 6de leerjaar met Gymstars  (in Hal 1) 2010 - - - 2014  Engelen Aliana

Sporthal Eversel
  Zaterdag 09.30u - 10.30u ER01   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
     
  10.45u - 11.45u ER02   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
Vandebroek Lotte
Simons Laura
Sporthal Heusden     
  Maandag 17.00u - 18.00u HR01   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020  Gabriëls Nadine
Michels Kimberly
  18.00u - 19.15u HR02   Recrea-turnen 1- 6de Lj. + 1ste middelbaar met Gymstars 2010 - - - 2016 Gabriëls Nadine
Thior Maya
  18.00u - 19.15u HR03   Recreatie Trampoline + eventuele deelname aan tornooien 2009 - - - 2016 Michels Kimberly
Cruts Lotte
  Woensdag 16.45u - 18.45u HR04

  Recreatie Tumbling

2016 en ouder  Gabriëls Nadine
Michels Kimberly
Van Gompel Luk
  Vrijdag 17.00u - 19.00u HR05   Recreaturnen voor + 12 jarigen 2000 - - - 2011 Vogels Lieze
  Zaterdag 09.15u - 10.15u HR06   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020 Vogels Lieze
Deferme Amelie
Vanoppen Mara
  10.15u - 11.30u HR07   Recreaturnen 1- 6de Lj. + 1ste middelbaar met Gymstars 2010 - - - 2016 Vogels Lieze
Vogels Britt
  11.30u - 13.00u HR08   Recreatie Trampoline & Airtrack        2009 - - - 2016 Vogels Britt
  11.30u - 13.00u HR09   Recreaturnen voor + 14 jarigen        2000 - - - 2009 Vogels Lieze
Sporthal Bolderberg
  Dinsdag 17.00u - 18.00u BOR1  Kleuterturnen met Kidies & Multimove (Hal 2) 2017 - - - 2020 Vandebroek Valerie
Tielen Amélie
Sporthal Kleuterschool Toverfluit
Uren dans nog niet allemaal aangepast.
Inschrijven ook nog niet mogelijk voor alle dansgroepen
  Maandag 17.00u - 18.00u TD01   Dans - Hiphop   1, 2 en 3de leerjaar   2014 - - - 2016 Gallucci Erika
  18.00u - 19.00u TD02   Dans - Hiphop   +12 jarigen    2007 - - - 2011 Gallucci Erika 
  19.00u - 20.00u TD03   Dans - Hiphop   +20 jarigen              Geannuleerd 2003 en ouder D'amires Davina
  19.15u - 20.15u TD04   Zumba®    => Werkt met beurtenkaarten. Alle leeftijden Gonzalez Lani 
  Dinsdag 17.30u - 18.15u TD05   Kleuterdans (4-5 jarigen)  2017 - - - 2019  Nulens Noor
Comitangelo Chiara
  Woensdag 17.15u - 18.15u TD06   Dans - Hiphop  3de en 4de leerjaar     Geannuleerd 2013 - - - 2014 D'amires Davina
  18.15u - 19.15u TD07   Moderne Dans +12 jarigen                Geannuleerd 2008 - - - 2011 D'amires Davina
  20.00u - 21.00u TD08   Moderne Dans +15 jarigen   2000 - - - 2008 Bruggeman Romi
  Donderdag 18.45u - 19.45u TD09   Dans - Hiphop 4, 5 en 6de leerjaar 2011 - - - 2014 Nulens Noor
  20.00u - 21.00u TD10   Zumba®    => Werkt met beurtenkaarten. Alle leeftijden Yana Laenen
  Vrijdag 17.15u - 18.15u TD11   Moderne Dans 1, 2 en 3de leerjaar   2013 - - - 2016 François Imani 
  18.15u - 19.15u TD12   Moderne Dans 4, 5 en 6de leerjaar   2011 - - - 2014 François Imani 
  Zaterdag 11.30u - 12.30u TD13   Moderne Dans +12 jarigen     Geannuleerd 20078- - - 2011 Goossens Soetkin
  14.00u - 15.00u TD14   Dans - Hiphop 4,5 en 6de leerjaar 2011 - - - 2014 D'amires Emelia
  15.00u - 16.15u TD15   Dans - Hiphop +15 jarigen     Geannuleerd 2000 - - - 2008 D'amires Emelia
Sporthal Gemeente AS
Onze afdeling in de gemeente As start volgend seizoen als een zelfstandige vzw.
Het online inschrijven zal hierdoor met een andere link zijn.
We zijn nog in afwachting van onze federatie voor die link.
Van zodra dit in orde is brengen wij alle leden van dit seizoen op de hoogte.
  Zaterdag 09.00u - 10.00u AS01   Kleuterturnen met Kidies & Multimove 2017 - - - 2020

Beckers Sanne
Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca

  10.00u - 11.00u AS02   Recreaturnen 1, 2 en 3de leerjaar met Gymstars 2014 - - - 2016 Beckers Sanne
Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca
  11.00u - 12.00u AS03   Recreaturnen 4, 5 en 6de leerjaar met Gymstars 2010 - - - 2014  Beckers Sanne
Bruggeman Romi
Meermans Louis
Stouten Luca